SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestickuppsättning 10389103
*
nr 1038 9103
Bestickuppsättning
59 delar, 1950-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:51:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 17:53:34
1
700 kr
15/5 21:17:57
2
1.000 kr
16/5 12:28:54
3
1.000 kr
16/5 12:28:54
2
1.000 kr (Budbetjänt)
16/5 18:40:42
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: besticksuppsättning bestickuppsättning matbestick silver ädelmetall
-
6073 Bestick
88 delar, Nysilver, Gense, Svenskt Spets, 60 kniva..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41
-
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:53
-
5178 Dosor
ett par, silver London. Diameter: 9 cm. Vikt: 124g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:22
-
6045 Fat
silver, Importstämplar, diameter: 29. Vikt: 630g ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:58
-
6044 Fat
silver, Stockholm, 1914, gravering. Diameter: 24,5..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:02
-
6112 Frukostset
Brödhållare + knivställ, nysilver. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:50
*
Bestickuppsättning
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 9103
Bestickuppsättning
59 delar, 1950-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/5 17:53:34 | 1 | 700 kr |
15/5 21:17:57 | 2 | 1.000 kr |
16/5 12:28:54 | 3 | 1.000 kr |
16/5 12:28:54 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:40:42 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: besticksuppsättning bestickuppsättning matbestick silver ädelmetall
-
6073 Bestick
88 delar, Nysilver, Gense, Svenskt Spets, 60 kniva..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41 -
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:53 -
5178 Dosor
ett par, silver London. Diameter: 9 cm. Vikt: 124g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:22
-
6045 Fat
silver, Importstämplar, diameter: 29. Vikt: 630g ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:58 -
6044 Fat
silver, Stockholm, 1914, gravering. Diameter: 24,5..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:02 -
6112 Frukostset
Brödhållare + knivställ, nysilver. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:50